Forum Rodziców

Forum Rodziców Fundacji Dzieciom
Dzisiaj jest 14 lis 2019, o 02:14

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 133 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna
Autor Wiadomość

www.olinek.com.pl

Prosze o wyjaśnienia adminków tego forum , dlaczego wykasowano temat Olinka.Formuła wszelakich forum polega na tym ze mozna pisać na tematy interesujace użytkowników.Na tej stronie mo,zna znaleśc informacje o większości osrodkówe w Polsce więc Olinek też powinien tu być. Liczba wejśc w zeszłym tygodniu przekroczyła 900 więc temat był potrzebny. Demokracja polega na swobodnym wyrażaniu opinii i nieblokowaniu dostępu do informacji.

Chciałbym również dodać że z tego forum po kliknieciu jakiegoś adresu w poście zainstalowałem sobie wirusa , który to pożarł moje dane .

Tytuł:

Witam.Jaki jest koszt turnusu z noclegiem.Tygodniowy i dwutygodniowy.

Tytuł:

Koszt dziennej rehabilitacji trwjącej 2,5 godz to 150 zł ( ugul , pająk, kombinezon, pionozator), tyle proponujemy pacjentom ambulatoryjnym czyli mieszkajacym w warszawie.Dla przyjezdnych możemy zaproponować terapie po południu dodatkowo.Nasz osrodek jest na terenie uczelni , jest tutaj akademik i hotel cena pokoju to w akademiku ok 120 zł za dwuosobowy , i 180 w hotelu o yroszkę lepszym standardzie też dwusosobowy.Na terenie osrodka są restauracje , koszt obiadu 15 zł.Możemy wystawic fakture za rehabilitacje i zakwaterowanie , wyżywienie we własnym zakresie . W okolicy ( 200 metrów) jest duży supermarket i tam mozna zakupić produkty na sniadania i kolacje.
Pozdrawiam michał

Tytuł:
Site Admin

Cytuj:
Prosze o wyjaśnienia adminków tego forum , dlaczego wykasowano temat Olinka.

To musiał być przypadek lub złośliwość jakiegoś hakera.
Na forum prawdopodobnie było włamanie bo poznikały między innymi podpisy w profilach. Każdy prawie dostał na priv z tym wirusem. Na forum pojawiają się też dziwne posty które staram się usuwać czasem znikają tez i Wasze ale ja nie mam z Tym nic wspólnego.
Administratorzy nie zaglądają tu często a ja nie posiadam uprawnień aby nad tym wszystkim zapanować :( bo nie mogę blokować nieproszonych gości.

Tytuł:

witam. mam pytanie czy mozna dokupic sobie dluzszy czas cwiczen w samym kombinezonie?

Tytuł:

czas ćwiczenia określa rehabilitant w zależności od osoby rehabilitowanej. Dwie i pół godziny ćwiczeń to dosyć duzo ale jeżeli pacjent ma ochotę i siłę na wiecej ćwiczeń to niema problemu.
Dziękuję za wyjasnienia od adminka , pozdrawiam michał

Tytuł:
Site Admin

no niestety nie jestem adminkiem ;) puki co ;) tylko moderatorem :)

Tytuł:

A jak umieścić mała fotke we wpisie bo chciałem to zrobic kilka razy ????
Michał - tata Oli
www.olal.prv.pl

Tytuł:
Site Admin

tu jest podręcznik http://www.dzieciom.pl/forum/viewtopic.php?t=850
aby fotka była w podpisie trzeba ją umieścić w swoim profilu :) w miejscu podpis :) tylko że ostatnio zapisanie czegoś w profilu graniczy z cudem... Na to niestety nie mam wpływu :(

Tytuł:

Witam
Udało się załatwić pokoje dla gości z innych miast.Wynegocjowana cena to 80 zł za pokój 2-osobowy, ze śniadaniem dla obu osób, za dobę.Czyli jedna osoba kosztuje 40 zł za dobę.W pokoju są dwa tapczny , lodówka , tV , i meble.W pokoju jest duża łazienka przystosowana dla osób niepełnosprawnych.Narazie mamy dwa takie pokoje .Można się zapisywać na turnusy od marca , bo do końca lutego miejsc brak.Koszt terapii jednego dnia 150 zł , ( 2,5 godz ćwiczeń w kombinezonie).Możemy wystawić fakturkę na pobyt i rehabilitację .Zachęcam wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą.Pozdrawiam michał

Tytuł:

Moja koleżanka jest u Was na turnusie jest zachwycona rehabilitacją a co najważniejsze są już efekty.

Tytuł:

olinek pisze:
Witam
Udało się załatwić pokoje dla gości z innych miast.Wynegocjowana cena to 80 zł za pokój 2-osobowy, ze śniadaniem dla obu osób, za dobę.Czyli jedna osoba kosztuje 40 zł za dobę.W pokoju są dwa tapczny , lodówka , tV , i meble.W pokoju jest duża łazienka przystosowana dla osób niepełnosprawnych.Narazie mamy dwa takie pokoje .Można się zapisywać na turnusy od marca , bo do końca lutego miejsc brak.Koszt terapii jednego dnia 150 zł , ( 2,5 godz ćwiczeń w kombinezonie).Możemy wystawić fakturkę na pobyt i rehabilitację .Zachęcam wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą.Pozdrawiam michał

Czesc.A czy jest mozliwosc,by w jednym pokoju zamieszkaly dwie matki z dwojgiem dzieci?Czy wtedy koszt bylby wiekszy,czy pozostal na tym samym poziomie?Pozdrawiam.

Tytuł:

Cześć
Ale pokój jest bardzo mały , i są tam dwa małe tapczaniki , lodówka , tV , i byłoby naprawdę bardzo ciasno.Niebyłoby szans wstawić dostawek dla dzieci.Więc niebyłoby to mozliwe , przykro mi, ale te pokoje są połączone ze sobą wspólną łazienką dla niepełnosprawnych.
Pozdrawiam michał

Tytuł:

Rozumiem-dzieki za info.

Tytuł:

Witam, miejsce godne polecenia :)

Ośrodek stworzony przez rodziców,którzy doskonale rozumieją problemy dzieci "neurologicznych" i ich rodzin 8) Doskonałe uzupełnienie innych terapii i ta atmosfera. Polecam.

Brakowało takiego miejsca w Warszawie :D

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 133 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.