Forum Rodziców

Forum Rodziców Fundacji Dzieciom
Dzisiaj jest 21 wrz 2014, o 05:03

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość

Mamo Oliwii mam nadzieje ze ktos sie z Toba zamieni i moze sie spotkamy na turnusie bo my mamy wlasnie od 10.06 do 22.06.2012 , bo w koncu to lepiej jechac w wakacje niz w ciagu roku, dziecko nie traci szkoly...Powodzenia i licze ze ktos sie zgodzi na zamiane :)

W Słupsku na turnusie bylismy juz 3 razy ten w czerwcu byl 4 i ostatni,zaczeli traktowac ludzi z gory, nie informuja ze zmniejszyla sie ilosc zabiegow przyjezdzasz i widzis z n rozpisce a tlumaczenia rehabilitantki byly takie "przeciez sie nie rozerwiemy" owszem nie ale wystarczylo powiedziec przez tel ze bedzie mniej cwiczen bo czlowiek jedzie przez cala polske nie poto zeby siedziec w pokoju.Przez pierwszy tydzien mielismy tylko 4 zajecia , po poludniu nie ma nic, w piatek 15.06 byly juz tylko 3 zajecia a w sobote 2.Do tego jak przyjechalismy poinformowano nas ze w sobote odbedzie sie festyn,najpierw mowiono ze do meczu bedzie muzyka a potem mecz, nastepnie w kolejnym dniu, ze impreza ma byc do rana dopoki beda sie bawic goscie.Pani dyrektor zagwarantowala nam ze nie mamaysie martwic ze nikt z gosci nie bedzie sie krecil po osrodku, i napewno nie bedzie slychs muzyki (moj syn ma nadwrazliwosc sluchowa) mieli to wpisane w kazda karte kwalifikacyjna.W sobote okazalo sie ze ustawionom 4 wielkie kolumny w strone osrodka i jak wlaczona muzyke to w pokoju mialam dyskoteke.Pod oknami co chwile przechodzili goscie z Pania dyrektor glosno rozmawiajac jak poprosilam zeby nie rozmawiali to bardzo sie zdziwila ze u nas slychac ,pokoj na parterze prrzy samym oknie sa drzwi wejsciowe.To jeszcze nic jakos przestali tamtendy chodzic , ale po skonczonym meczu pan ochroniarz ktory mial nikogo nie wpuszczac na teren osrodka wpuscil 2 panow pod wplywem alkoholu , zeby pod drzwiami naszych pokoi stroili sobie gitary bo u nas bylo cicho to bylo po godz 23 ,ja poprosilam ich o wyjscie bo mi budzli dziecko , a do meza mojej kolezanki stawili sie do bicia.Pan ochroniarz nic sie nawet nie odezwal, wezwalyśy pania dyrektor , a ona wrzeszczac na nas ze nam sie nic nie podoba ze zwroci nam koszty bobytu i nas wypieprzy z osrodka!! poszla po panie z zarzadu, ktore nie mialay pojecia ze sa na terenie osrodka tak slychac , ze jest dziecko z nadwrazliwoscia sluchowa z glebokim uposledzeniem,fakt zaraz wylaczyli glosna muzyke i zrobili ognisko.A co do zachowania ochroniarza to jego slowa to jakas masakra :"bo co on mial zrobic ".....Tylko panie z zarzadu nas przeprosily Pani dyrektor nawet nie miala odwagi powiedziec przepraszam, bo ja jak bym widziala ze bedzie taka impreza i ze zajec jest tak malo to bym nie pojechala odstapilabym miejsce innemu dziecku.Na dodatek na odczepnego dali nam konsultacje na niedziele z logopeda moj syn mial miec na 8 rano po ciezkiej nocy gdzie czesto sie wybudzal, a jak sie nie wyspi grozi mu to atakiem z utrata swiadomosci ale nikt nie wzial tego pod uwage.A juz napewno tam nie pojade od przyszlego roku nie bedzie "duzej" Magdy ,Emila jest w ciazy i na zwolnieniu to tak naprawde nie ma dobrych terapeutow z podejsciem do dzieci.A jakos nowe osoby nie rwa sie tam do pracy.
To co pisza na stronie internetowej co gwarantuja podczas turnusu to jest sciema, polowy zajec niema,a i jak sie ktos tam bedzie wybierac to niech wie ze z pralki moze skorzystac tylko 2 razy w ciagu turnusu, tak podpisze w regulaminie,w tamtym roku to czasciej robilismy wspolne pranie z innymi matkami zeby pralka nie chodzila pusta.
Szkoda mi bardzo tej sali doswiadczania swiata i hipoterapii....

A kto teraz jest dyrektorem w Nadzieji?

:shock: to jednak dobrze ,że nie załapałam się na turnus , tak reklamowanej Fundacji i ośrodka , może po takich zajściach warto zrobić im "reklamę" w jakieś gazecie :x

Dyrektorka sie nie zmienila jest ta sama

olimpia pisze:
Dyrektorka sie nie zmienila jest ta sama

Oooo!No to jestem w ciężkim szoku :o

ja tez bylam w szoku ,ludzie sie zmieniaja

Czy ktoś był w tym roku w "Nadziei"? Byłam tam już 3 razy i w tym roku też jadę, w sierpniu i jestem ciekawa czy wszystko jest ok. Jak do tej pory byłam bardzo zadowolona, zajęć tyle ile obiecywali (również po południu), atmosfera fajna, mili terapeuci, rodzice i dzieci. :)
A może ktoś jedzie od 18 sierpnia?

Byłam w tym i zeszłym roku. Atmosfera jak zawsze super :) Zajęć sporo - także po południu. Ciężko sie nawet do Ustki wybrać :shock:
Jak sie uda to i przyszłym roku jedziemy :)

Dzięki pandziksa za odpowiedź. Cieszę sie, że wszystko ok., chociaż to że trudno wybrać się nad morze trochę mnie smuci :wink: , ale w końcu to turnus dla dziecka, a nie wczasy. Ja też tam chętnie wracam i też będę próbować w lutym się dodzwonić.

pandziksa pisze:
Byłam w tym i zeszłym roku. Atmosfera jak zawsze super :) Zajęć sporo - także po południu. Ciężko sie nawet do Ustki wybrać :shock:

Jak udaje się Wam zapisać na turnus? Próbuję od 2 lat i niestety. Dzwonię od samego rana w dniu zapisu i słyszę,że wszystko zajęte.

Po prostu mamy szczęście, choć w tym roku to naprawdę było ciężko, moje dziecko załapało się na ostatnie wolne miejsce w sierpniu, chciałam w lipcu, ale już nie było miejsc. Powodzenia w następnym roku, ja będę próbować, ale czy się uda, to nie wiadomo :(

DZIADEK pisze:
pandziksa pisze:

Jak udaje się Wam zapisać na turnus? Próbuję od 2 lat i niestety. Dzwonię od samego rana w dniu zapisu i słyszę,że wszystko zajęte.

Ja słyszałam ,że tam się zawsze dostaje się ta sama ekipa ... i dlatego nie ma miejsc (ja też próbowałam dostać się i dałam sobie spokój). Nawet był problem z listą rezerwową.

Nie wiem czy zawsze dostają się ci sami ludzie, bo ja za każdym razem jestem z innymi. To prawda, że jest problem z zapisaniem się bo tam nie ma turnusów przez cały rok, tylko od kwietnia do września, po jednym turnusie w miesiącu i tylko 7 dzieci na każdym, więc łatwo obliczyć ile dzieci się dostanie.
Ja co roku w dniu zapisów siadam z bijącym sercem przy telefonie i próbuję się dodzwonić, do tej pory mi się udawało, ale czy w przyszłym roku też będę miała szczęście, to się okaże!!!
Dla tych co się nie dostali na turnus stacjonarny, jest jeszcze możliwość turnusu dochodzącego, ale wtedy noclegi i wyżywienie we własnym zakresie trzeba sobie załatwiać.

W Fundacji Nadzieja jest nowy regulamin dotyczący zapisów na turnus.

Informujemy, że Uchwałą Zarządu Fundacji z dnia 19.09.2013 r. został wprowadzony nowy Regulamin obowiązujący uczestników turnusów stacjonarnych. Główna zmiana polega na wprowadzeniu nowych zasad zapisów.

Osoby, które chcą skorzystać ze stacjonarnych turnusów winny przesłać drogą pocztową lub złożyć osobiście w Biurze Fundacji, najpóźniej do 14 lutego 2014 r. następujące dokumenty:

krótki opis sytuacji rodzinnej dziecka (przyczyna niepełnosprawności, opis stanu zdrowia dziecka, informacja o zatrudnieniu rodziców, sytuacja materialna, ilość osób w gospodarstwie domowym),
oświadczenie o zapoznaniu się z obowiązującym w Fundacji Regulaminie (do pobrania w zakładce turnusy),
kopia orzeczenia o niepełnosprawności.

Informacja o zakwalifikowaniu dziecka na turnus dostarczona będzie za pośrednictwem poczty. Wyboru terminu turnusu rodzic dokona po otrzymaniu informacji o zakwalifikowaniu dziecka na rehabilitację w Fundacji.
http://www.fundacjanadzieja.slupsk.pl/a ... -roku-2014

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.