Forum Rodziców

Forum Rodziców Fundacji Dzieciom
Dzisiaj jest 14 gru 2019, o 00:29

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 957 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 64  Następna
Autor Wiadomość

Ja jestem zadowolona, tak zadowolona że zapisałam się na kilka kolejnych turnusów.W marcu też będę -na jaki jesteś termin marcowy zapisana?
Ćwiczenia są super a najważniejsze dla mnie że mało dzieci na turnusie w porównaniu z innymi ośrodkami a przez to lepiej.Na sali dobierałyśmy ćwiczenia do mojego Bartka. Ponieważ on miał złamaną nogę na ostatnim turnusie (nie w Zaździerzu) to jest nieufny i wystraszony a do tego jest słabym dzieckiem i nie dałby rady przećwiczyć całej godziny.ale nic nie stracił, miał więcej masażu, trochę zajęć w podwieszanej łódeczce-to jak bardzo plakał i w ogóle fajnie, w drugim tygodniu to już w ogóle chyba zapomniał o tym złamaniu i ćwiczył więcej i lepiej.Ćwiczenia są dwa razy po godzinie w tym masaż.
Terapia ręki jest codziennie naprzemiennie z salą doświadczania swiata.Mój Bartuś cały szczęsliwy,ja mniej -bo wracał z zajęć jak z wojny:) cały w styropianie, sianie i nie wiadomo jeszcze czym:) no ale o to chodzi przecież zeby pracować intensywnie.łóżko wodne w sali dośw. to oczywiście hit tak jak reszta przyrządów.Monika od terapii reki fajnie prowadzi zajęcia.Codziennie zajęcia z pedagogiem-również super, pani Agnieszka ma wspaniałe podejście do dzieci i oczywiście zajęcia są dobierane indywidualnie do potrzeb dziecka - w przypadku mojego Bartusia wszelkie te terapie niewiele się od siebie różnią bo i on niewiele jeszcze potrafi ale z każdym turnusem coś tam nowego załapie:)
Codziennie była też terapia zajęciowa i hm... mam mieszane uczucia bo z jednej strony wiem, że Bartek te zajęcia uwielbiał a z drugiej wiem, że się tam nie napracował a chodzi o to, żeby dziecko robiło jak najwięcej a nie jego terapeuta.Ciocia Hania to bardzo miła i ciepła osoba, Bartuś bardzo ją polubił więc...ale sygnalizowaliśmy -my rodzice że chcemy aby na tych zajęciach nie wyręczać dzieci we wszystkim i bardziej je urozmaicać.
Trzy razy w tygodniu logopeda-bardzo, bardzo jestem zadowolona.To nowa Pani logopedka, nie ta o której pisano wcześniej. U mojego Bartka widziałam pierwsze malutkie (ale jakże cenne) efekty ich pracy już po kilku dniach.
I na koniec największy hit -basen, codziennie 45 min.Rewelacja!Praca, relaks i zabawa w jednym.Świetny na krzywe plecki Bartka, poza tym po raz pierwszy zobaczyłam jak moje dziecko dmucha, tyle to ćwiczyliśmy i w basenie szło mu najlepiej.W ogóle wiele rzeczy można zrobić z dzieckiem w wodzie a trudno na sali.
Co do warunków mieszkaniowych to dziwczyny już pisały.Bardzo dobre warunki, ładny ośrodek, dobre jedzenie, basen dostępny dla rodziców.W niedzielę bylismy na wycieczce w Zoo w Płocku.
Polecam jak na razie ten ośrodek, teraz jadę w grudniu i mam nadzieję że będzietak samo dobrze.'Z tego co słyszałam chyba od nowego roku ma być basen 3 razy w tygodniui nie wiem czy nie 30min ale to zobaczymy.

Zapomniałam napisac że tam się ciągle coś zmienia bo na naszym turnusie nie było SI ale była za to ta sala dośw.świata. Ale SI ma znowu być tyle że nie wiem od kiedy, może dziewczyny które będą na kolejnych turnusach napiszą

my jedziemy 27 marca;) wielkie dzięki za info - wyczerpująca odpowiedź:) a Wy kiedy?

My tez jesteśmy bardzo zadowoleni z turnusu.Nie widziałam jeszcze mojego syna,żeby tak był zmęczony,najlepsze dla niego to basen,sala doświadczenia świata.Pani Agnieszka to wspaniała kobieta w ogóle wszyscy bardzo sympatyczni i mili.Jak koleżanka Aga wspomniała wielki plus,że jest mało dzieci na turnusie,mniejsze ryzyko zachorowań.do każdego dziecka podchodzą indywidualnie.Pare turnusów już mamy zapisane.

pipi -my niestety jedziemy 13 marca więc się miniemy.Szkoda.Miejmy tylko nadzieję,że turnusy będą udane -bo to najważniejsze.Pozdrawiam:)

aneta52 czy Ty jesteś może mamą Wiktora i Mateuszka?:)

agunia pisze:
pipi -my niestety jedziemy 13 marca więc się miniemy.Szkoda.Miejmy tylko nadzieję,że turnusy będą udane -bo to najważniejsze.Pozdrawiam:)

szkoda... no mam nadzieję, że będzie udany no i kiedyś się pewnie spotkamy;)

dOKŁADNIE JA NIĄ JESTEM wITAM CIĘ aGUNIU

Witam prosze o podanie adresu tego ośrodka o kturym piszecie pozdrowienia :P

http://www.zazdzierz.pl/

agunia pisze:
http://www.zazdzierz.pl/

DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM

Jestem teraz na kolejnym turnusie w Zaździerzu. Jak zwykle jesteśmy b zadowoleni:)

Chciałabym nawiązać do wypowiedzi aguni (tez planujemy kolejny przyjazd w grudniu :) )
W ośrodku trochę zmian - jest nowa dyrekcja. Basen zostaje bez zmian 5 x w tygodniu po 45 min, kineza tez b.z: 2 x 60 min/6 dni w tygodniu. Na wiosnę ma być hipoterapia. Jest też kilka innych ciekawych pomysłów na wzbogacenie oferty osrodka w przyszłości.

Ostatnio zmieniony 25 paź 2010, o 13:55 przez aga.n.f, łącznie zmieniany 1 raz

aga.n.f pisze:
Na wiosnę ma być hipoterapia.

...szkoda bo my w marcu jedziemy to pewnie nie będzie - a Huba uwielbia koniki. No ale jak jest tak super to pewnie zapiszemy się na jeszcze jakiś turnus.

Dziś wieczorem mamy spotkanie z nowa dyrekcją, wypytam się więc dokładnie jak to z tymi konikami będzie:)
Marzec to w sumie już prawie wiosna:)

aga.n.f pisze:
Jestem teraz na kolejnym turnusie w Zaździerzu. Jak zwykle jesteśmy b zadowoleni:)

a pytanko mam - jak tam z neurologopedą? jest ? czy zajęcia ok? nam bardzo na tym zależy i na terapii ręki-czy takowa jest bo juz nie pamiętam czy ktoś o tym pisał...czlowiek siedzi i czyta milion wypowiedzi a potem w głowie wszystko się miesza;)
Dzięki za odpowiedź,

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 957 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 64  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.